ZDI Sp. z o.o.

POSZUKUJEMY OSOBĘ NA STANOWISKO PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

Zamość / Lublin / Biała Podlaska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • uprawnienia budowlane do projektowania (specjalność drogowa)
  • znajomość obsługi komputera i programów projektowych, m.in. AutoCAD Civil
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności organizacyjne oraz wysoka samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • kierowanie zespołem projektowym
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • koordynowanie projektów

Oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy

CV należy wysyłać na adres:

w tytule prosimy podać nazwę stanowiska, na które składana jest aplikacja.

CV powinno zawierać jedno z poniższych oświadczeń

Jeśli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału również w procesach rekrutacji prowadzonych w przyszłości dołącz klauzulę o treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez ZDI Sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Jeśli Twoje zgłoszenie zawiera dane wykraczające poza wymagane Kodeksem Pracy
{imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia} lub szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO do zgłoszenia dołącz klauzulę o treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”

ZARZĄDZANIE DORADZTWO INWESTYCJE
w architekturze i inżynierii